fbpx
Menu
WindTrain - Išmok kaituoti! | APIE EL GOUNA
1778
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1778,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.12, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Egipto Venecija

El Gouna – tai modernus kurortas, įkurtas 25 kilometrai šiauriau Hurgados. Šis unikalus ir įspūdingas miestas projektuotas žymaus dizainerio. Keliolika išskirtinių viešbučių su Nubijos stiliaus apartamentais, įkurti El Gounos salose.

Golfo aikštynas ir žalumos pilni parkai, vingiuotos gatvės, zonos pėstiesiams, Venecijos stiliaus architektūra ir po miestą besidriekiantys vandens kanalai – visa tai sukuria išskirtinę aplinką ir galimybę mėgautis europietišku poilsiu Egipto apsuptyje. Daugybė restoranų, kavinių, barų ir naktinių klubų – tai tik dalis pramogų, kurias randa čia atvykę turistai.

Čia galėsite rinktis, kuo užsiimti – kaitavimu, buriavimu, nardymu ar banglenčių sportu. Vandens sportui čia tiesiog idealios ne tik oro sąlygos – El Gounoje rasite ir visą reikiamą inventorių, ir profesionalius trenerius, kurie visada pasiryžę Jums padėti.

Jei norėsite išbandyti pramogas ne ant vandens, galėsite jodinėti žirgais dykumoje ar išbandyti savo jėgas profesionaliame golfo aikštyne. Net, jei norite tiesiog pailsėti ir atsikratyti nereikalingų minčių, El Gounoje galėsite tai padaryti – nuostabios architektūros mieste rasite pasaulinio lygio SPA centrus ir restoranus, kuriuose galėsite klausytis ramios gyvai atliekamos muzikos.

Iš Šiaurės į Pietus:

Centras – čia rasite mažas parduotuvėles, vietinės virtuvės restoranus, prekybos centrus, egiptietišką gatvės maistą, prekystalius su daržovėmis, vaisiais ir prieskoniais. Tai – ideali vieta pasivaikščiojimui ir atradimams. Dauguma El Gounos gyventojų įsikūrę čia. Šioje miesto dalyje taip pat rasite ligoninę, biblioteką, universitetus, muziejų, vaistinę ir mečetę. Nepraleiskite progos pamatyti meno kaimelį ir įspūdingą rajoną – Kafrą.

Mangroovy Beach – šiauriausia El Gounos dalis. Čia įsikūrusios kaitavimo bazės. Netolimoje ateityje Mangroovy Beach taps sala su nauju žalumos pilnu golfo aikštynu.

Abu Tig Marina – elegantiškiausia miesto dalis, kurioje įsikūręs prabangių jachtų uostas. Taip pat čia gausu restoranų, parduotuvių ir klubų, kurie tiks kiekvieno skoniui.

Golf Villas / White Villas – tai prabangių vilų ir apartamentų rajonas, apsuptas turkio spalvos lagūnų, suteikiančių šiai miesto daliai ypatingo žavesio.

Abydos Marina – čia įsikūręs uostas, iš kurio išplaukia nardytojų ir kiti maži laivai.

Transportas

Nors El Gouna yra mažas miestas, bet čia rasite įvairiausio viešojo transporto. Niekad neteks laukti ilgiau nei kelias minutes tam, jog sulauktumėte transporto, kuris nuveš jus į bet kurią miesto dalį per 15 minučių ar greičiau.

Galėsite rinktis įprastą autobusą, valtį-taksi ar spalvinguosius tuk-tukus. Pastaruosius galėsite sustabdyti vos išėję į gatvę. Vienas važiavimas kainuoja 5 LE.

Taip pat čia galėsite naudotis:

Limuzinu-taksi (išsikvietę jį telefonu) – vieno važiavimo El Gounos ribose kaina – 15 LE.

Transportas, kuriuo išvyktumėte už El Gounos ribų – tai pat pagal iškvietimą.  Tel.: +2 012 734 0166

Autobusas – maršrutiniai autobusai kursuoja kas 15-30 minučių. Vienos dienos bilieto kaina – 5 LE, savaitinio bilieto kaina – 20 LE.

Visą informaciją apie transportą rasite El Gouna Info Centre.