fbpx
Menu
WindTrain - Išmok kaituoti! | Informacija atvykstantiems
2427
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2427,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.12, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
Kas sudaro mokymo kursus? Ir kaip viskas vyksta?

 

Savaitės su mumis pavyzdys

 

Į El Gouna atvykstama ketvirtadieniais.

 

Ketvirtadienis:

 

Nusileidimas Hurgados oro uoste, kelionė į El Gouną ir įsikūrimas pasirinktame viešbutyje.

 

Penktadienis:

 

10:00 val. Susitikimas mūsų būstinėje, suskirstymas į mokymo grupes, kursų pradžia.

 

Pirmadienis-trečiadienis:

 

9:00 – 17:00 val. mokymasis kaituoti pagal tvarkaraštį, kasdien suderinama mokyklos būstinėje.

 

Ketvirtadienis:

 

Išsiregistravimas iš viešbučio, kelionė į Hurgados oro uostą ir skrydis namo.

 

Įvairios pramogos

 

Paplūdimio vakarėliai, BBQ ir gyvos muzikos improvizacinės sesijos. Gitaristai, būgnininkai, saksofonistai ir dainininkai – visi, kas moka muzikuoti arba tiesiog nori pabandyti gali prisijungti. Scena laukia jūsų!

 

Daugiau apie papildomas pramogas skaitykite čia.

 

Svarbi informacija

 

  • Skrydžių laikus patvirtinsime ir pranešime likus 48 valandoms iki skrydžio
  • Mokantis kaituoti negalėsite plaukti stačiai į vėją, o taip pat turėsite daug „vaikščioti“ vandenyje – todėl turėkite su savimi neopreninius batus, kurie apsaugos nuo aštrių kriauklių ir kitko. Juos galėsite įsigyti ir pas mus.
  • Būtinai turėkite aukšto UV indekso apsauginio kremo nuo saulės
  • Oro uoste privalėsite įsigyti turistinę vizą, kainuojančią 25 JAV dolerius.
  • Egipte už prekes ir paslaugas geriausia atsiskaityti JAV doleriais (USD) arba vietine valiuta – Egipto svaru (EGP). Rekomenduojame valiutą keisti oro uoste, ten pat, kur įsigysite vizą. Vidutinis valiutos kursas: 1 USD = ~8-9 EGP.
  • Nuo gruodžio iki vasario pabaigos rekomenduojame vežtis ilgas kaitavimo lentas.

 

Kaip atvykti iki mokyklos?

 

Yra keli būdai, kaip greitai ir be rūpesčių iš bet kurios El Gounos vietos pasiekti mūsų bazę. Štai keli sprendimai: įsikūrę viešbutyje, jo administracijoje galite išsikviesti tuk-tuką (motorizuotą rikšą) arba taksi automobilį. Tam, jog „pagautumėte“ tuk-tuką, tiesiog išeikite iš viešbučio ir gatvėje pamokite vienam jų ranka. Visi šių transporto priemonių vairuotojai El Gounoje žino, kur įsikūrusi mūsų bazė. Tiesiog pasakykite jiems, jog vežtų jus iki RedSeaZone. Kelionė truks maždaug 5 minutes ir kainuos 10 EGP arba 1 USD.

 

Taip pat mes bendradarbiaujame su El Gounos „Diamond Cars“ taksi kompanija. Ji mūsų klientus veža už 10 EGP vienam asmeniui. Kelionę atgal galėsite užsisakyti mūsų būstinėje.

 

Papildomas draudimas besimokantiems kaituoti

Mes visiems savo klientams rekomenduojame įsigyti Mondial Assistance Ski & Extreme 7 dienas galiojantį draudimą, kuris vienam žmogui kainuoja apie 40 €. Į jį įeina kaitavimo metu patiriamos traumos, o taip pat, kas yra dar svarbiau, apdraustasis įgija nemokamą gydymą El gounos ligoninėje. Susižeidus nereikės vykti į Hurgadą. Šį draudimą galėsite įsigyti mūsų būstinėje.

 

Kaitavimo inventoriaus transportavimas

 

Jei planuojate papildomame bagaže atsivežti savo kaitavimo įrangą – nepamirškite apie tai iš anksto pranešti mums. Mes turime apie tai pranešti kelionės operatoriui. Small Planet Airlines bagažo pervežimas kainuos apie 40 € į vieną pusę.