fbpx
Menu
WindTrain - Išmok kaituoti! | Kaitavimo kursai
1210
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1210,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.12, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
WindTrain kaitavimo kursai

Kaitavimo kursai

Kaitavimasne tik mūsų hobis, bet ir darbas. Mes rūpinamės tuo, kad mūsų kursai būtų saugūs ir efektyvūs, bet, svarbiausia – malonūs.
Užsiėmimai vyksta individualiai arba 2-4 žmonių grupėmis.

1 IKO lygis – įvadas

Šis kursas skirtas žmonėms, kurie nori išmokti kaitavimo nuo nulio. Baigę šį kursą mokėsite kontroliuoti aitvarą naudojant savo traukos jėgą. Jeigu visa tai Jums patiks ir noresite išmokti daugiau, kitas žingsnis yra 2 IKO lygio kursai. Juose išmoksite kontroliuoti lentą.

Nuo: 60 €

Plačiau
1+2 IKO lygis – bazinis kursas

Tai – minimalūs apmokymai, reikalingi norint tapti saugiu ir savarankišku kaituotoju, tokiu, kuris visiškai laisvai ir saugiai jaučiasi vandenyje. Apmokymai prasidės nuo instrukcijų paplūdimyje, o pasibaigs kaitavimu vandenyje visomis kryptimis ir įvairiose situacijose.

Nuo: 290 €

Plačiau
Refresher kursas

Esate pabaigę kaitavimo kursus, tačiau tik dabar nusipirkote reikalingą įrangą ir turite laiko leistis į nuotykius? Trūksta įgūdžių ir instrukcijų vandenyje? Ši programa kaip tik Jums. Padėsime Jums viską prisiminti: kaip pasiruošti techniką ir pačius svarbiausius dalykus. Tačiau Jūs turite turėti pažymėjimą, jog baigėte 2 IKO lygio kursus.

Nuo: 110

Plačiau