fbpx
Menu
WindTrain - Išmok kaituoti! | Kitos pramogos
2454
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2454,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.12, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

PAPILDOMOS PRAMOGOS

 

 

Jei turėsite laisvą dieną arba, jei vėjas pūs ne taip smarkiai, kaip jums norėtųsi – El Gounoje yra ką veikti ir be kaitavimo!

Čia daugiau nei 70% dienų per metus kaitavimui tinkamas vėjas. Tačiau, kartais net ir esant puikiam orui norisi išbandyti ir kitas pramogas. Ypač, kai čia galite rasti tiek daug įdomių veiklų.

Nepamirškite, kad esate Egipte, kurio neatsiejamomis dalimis yra vėjas, saulė ir paplūdimiai. Juk čia galite grožėtis spalvingais koralais, dalyvauti egzotiškame karavane arba tiesiog stebėti saulėlydį dykumoje.

Visas pramogas galite užsisakyti mūsų būstinėje. Jums tai nesudarys papildomų problemų ir nepatirsite papildomų nesklandumų – partnerius, su kuriais dirbame, mes kruopščiai atsirinkome, atsižvelgdami į jų patirtį. Mes jais pasitikime.

 

Irklentės

SUP’a yra viena iš naujausių aktyvių pramogų ant vandens formų. Irkluodami jomis galėsite atsipalaiduoti ir neįpareigojančiai mankštinti pagrindines raumenų grupes. Be to – tai puiki kardio treniruotė. Irklenčių universalumas leido joms per tokį trumpą laiką tapti viena populiariausių naujų veiklų ant vandens.

Irklentėmis galite naudotis įvairiausiais būdais – skrosti jomis bangas, lenktyniauti ar tiesiog ilsėtis ant vandens. SUP’indami galėsite pažvelgti į El Gouną iš kitos perspektyvos, pamatyti koralinius rifus ir dar daugiau. Norėdami pasinaudoti jomis tiesiog kreipkitės į mus.

 

Nardymas

Pažinti povandeninį pasaulį visada įdomu. Ypač, turint omenyje, jog Raudonojoje jūroje gausu koralinių rifų. Tai – tikras nardytojų rojus. Galėsite mėgautis įspūdinga kelione ir patirtimi – juk prie šių rifų dažnai lankosi delfinai.

Mūsų partnerių nardymo programa skirta žmonėms, kurie niekad nenardė, o taip pat – ir tiems, kurie nemoka plaukti. Po trumpo įvado baseine laivu keliausite iki nardymo vietos, kur kartu su instruktoriumi panersite į 10 metrų gelmę.

Tiems, kurie nori pažinti po vandeniu slypintį pasaulį, bet nenori nerti taip giliai, siūlome paviršinį nardymą – su kauke, ląstais ir kvėpavimo vamzdeliu.

Po nardymo laive visų programos dalyvių lauks pietūs ir gėrimai.

Laikas:

8 valandos. Kruizai rengiami kasdien ir trunka visą dieną. Galima rinktis ir trumpesnes, 2 arba 4 valandų ekspedicijas.

Kaina:

45 EUR asmeniui (Giftun sala), 30 EUR asmeniui (Sharm El Naga). 17 EUR asmeniui (4 valandų ekspedicija), 11 EUR asmeniui (2 valandų ekspedicija).

 

Dykumos safari

Siūlome išlipti iš vandens ir išbandyti Egipto smėlynus – kviečiame sėsti ant keturračio arba bagio ir jais skrieti dykuma. Safaris dykumoje – tai nuotykių, saulės ir smėlio pripildytas nuotykis.

Fone keičiantis įspūdingiems peizažams pasieksite Raudonąją jūrą ir Rytų dykumą skiriančiuose kalnuose įkurtą beduinų kaimelį. Jame jo šeimininkai jus pavaišins tikrai beduinų arbata ir pakvies į aromatingosios šišos kaljano rūkymo ceremoniją.

Kainos:

Greitasis bagių safaris: 3 valandos (ryte arba vakare)

Vienvietis bagis – 60 EUR asmeniui

Dvivietis bagis – 50 EUR asmeniui

Keturvietis bagis – 150 EUR 4 asmenims

Keturračių ekspedicijų kainos priklauso nuo safario tipo:

Vienvietis keturratis – nuo 30 iki 45 EUR asmeniui

Dvivietis keturratis – nuo 35 iki 55 EUR asmeniui

 

Wakeboardinimas

Tuomet, kai nėra vėjo, o vis dar norisi slysti vandeniu, siūlome apsilankyti įspūdingame El Gounos wake parke. Čia vanduo – visada lygus kaip veidrodis. Su specialios konstrukcijos bokštu sujungtas jus tempiantis lynas, pradėjus čiuožti vandeniu, pradės kilti į viršų ir vietoj „valties“, būsite tempiamas „lėktuvo“. Prieš jus plaukianti motorinė valtis už savęs sukurs Jums idealią bangą.

Kainos:

1 valanda: $ 25

2 valandos: $ 35

Diena: $ 50

 

Delfinariumas

Tai būtina pamatyti gyvai! Tai tiesiog neįtikėtina – čia delfinai atlieka triukus iššokę kelis metrus virš vandens. Be to, galėsite su delfinais paplaukioti baseine ir pasidaryti unikalią nuotrauką.

Jūsų čia taip pat lauks ruoniai ir jūrų liūtai, parodysiantys, kas yra tikrasis balansavimas. Visa tai –moderniame delfinariume tik 30 minučių greitkeliu nuo El Gounos.

Trukmė: 2 valandos

 

Katamaranų kruizas

Tai – ne tiesiog pasiplaukiojimas. Plaukiojimas per tobulai mėlyną jūrą tarp jachtų vaikantis delfinus – tai tikra patirtis. Visa tai – dideliame ir prabangiame katamarane Ocean Diva.

Aplankysime delfinus jų mėgstamiausioje žaidimų vietoje. Svetingojo olando laivo kapitono įgula laive jus pavaišins šampanu ir užkandžiais.

Trukmė:

Pusė dienos

Kaina:

45 EUR / 1 asmeniui

Į kainą įeina: nardymo inventorius, užkandžiai, gėrimai.

 

Egzotiškas karavanas

Jojimo mėgėjus turėtų sudominti žygis dykuma ir jūra arkliais ir kupranugariais palei jūrą. Saulei leidžiantis dykumoje pamatysite tokį saulėlydį, kurio nematėte niekur kitur – tai mistiška.

Trukmė:

Nuo 0,5 iki 3 valandų.

Kaina:

25-62 EUR, priklausomai nuo trukmės.

Į kainą įskaičiuoti ir gėrimai.

 

Kelionė į Hurgadą

Pažinkite iš žvejų kaimelio gimusio egiptietiško miesto gyvenimą. Tai – įspūdingas kurortas, tapęs tikru turistų iš viso pasaulio traukos centru.

Spalvingoje ir triukšmingoje Sekal prekybinėje gatvėje rasite šimtus parduotuvių ir restoranų. Prieskoniai, vaisiai ir įvairiausi suvenyrai (dažnai – gimstantys čia pat, prieš jūsų akis) – visa tai galėsite įsigyti už puikią kainą. Žinoma, jei mokate derėtis.

Kelionės taksi automobiliu į Hurgadą kaina – apie 100-120 EGP.

 

Golfas

Jei Jums atsibos vanduo, vėjas ir dykuma – El Gounoje visada galite atsipalaiduoti žaisdami golfą, didžiuliame 18 duobučių golfo aikštyne. Jis įkurtas vienoje iš salų, ir yra apsuptas lagūnų. Čia galėsite išsinuomoti inventorių ir į pagalbą pasitelkti instruktorių.

Kaina (vienam asmeniui):

18 duobučių: 45 EUR

9 duobutės: 25 EUR