fbpx

El Gouna

Egiptas

Apie kelionę

25 km į šiaurę nuo Hurgados glūdintis unikalus ir modernus kurortas El Gouna buvo suprojektuotas žymaus architekto išskirtiniam poilsiui Egipte. Turbūt nėra tokio vandens sporto, kurio negalėtumėte išbandyti El Gounoje – platus veiklų vandenyje pasirinkimas jau yra tapęs šio Egipto kurorto vizitine kortele. Be idealių sąlygų užsiimti jėgos aitvarų sportu El Gounoje rasite ir daug žalumos, jaukių vingiuotų gatvelių, atskiras zonas, pritaikytas pasivaikščiojimams, itališka dvasia dvelkiančią Venecijos stiliaus architektūrą ir visą miestą apraizgiusius vandens kanalus. Jei pasitaikytų keletas nevėjuotų dienų, El Gounoje rasite ne mažiau veiklų ir sausumoje. Pavyzdžiui, jodinėjimas žirgais dykumoje, galimybė išbandyti savo jėgas profesionaliame golfo aikštyne arba teniso kortuose, pasivažinėjimas motociklu ar džipu smėlynuose arba azartiškos lenktynės kartodrome.

Norintys atsipalaiduoti ir pasilepinti galės tai padaryti aukšto lygio SPA centruose, kurių netrūksta El Gounoje. Visa tai – tam, kad išskirtinėje aplinkoje galėtumėte mėgautis europietišku poilsiu Raudonosios jūros pakrantėje. Gurmanus nudžiugins gausybė restoranų ir kavinių, o naktinio gyvenimo mėgėjus – barai ir naktiniai klubai.

Galimos datos:

 • kovas – balandis
 • spalis – lapkritis

Kainos

Kelionės kaina

nuo 850 Eur

Įskaičiuota

 • Patogus, tiesioginis skrydis Vilnius – Hurgada – Vilnius;
 • Patogus pervežimas Hurgada – El Gouna (viešbutis) – Hurgada;
 • Apgyvendinimas pasirinktos klasės viešbutyje;
 • Pilnas maitinimas, gėrimai ir alkoholis;
 • Agento pagalba visais administraciniais klausimais;
 • WindTrain atstovas Egipte;
 • Rankinis 5kg ir registruoti 20kg bagažai kiekvienam;
 • Sportinio inventoriaus gabenimas autobusu, jeigu tokį turėsite.

Neįskaičiuota

 • Egipto viza – 28 EUR/asm.
 • Mokymai, nuoma, kt.;
 • Sportinio inventoriaus gabenimas lėktuvu – 80 EUR, jeigu reikės;
 • Spoto mokestis turintiems savo inventorių;
 • Papildomos išvykos į kalnus ar negyvenamas salas.
IndividualusGrupėje
Pradedančiojo465 Eur (6 val.)400 Eur (8 val.)
Pradedančiojo + įrangos nuoma 2 dienoms600 Eur (6 val. + nuoma)540 (8 val. + nuoma)
Individualus kursas su asmenine įranga260 Eur (4 val.)185 Eur (4 val.)
Individualus kursas su įrangos nuoma95 Eur/val.65 Eur/val.

Apie jėgos aitvarų centrą

„WindTrain“ mokykla veikia nedideliame iškyšulyje, tarp dviejų įlankų įsikūrusiame jėgos aitvarų centre, taigi „susirenka“ geriausią vėją. Vėjo kryptis čia yra pastovi šoninė į krantą, todėl vietos ant vandens niekuomet nepritrūksta.

Mokymosi ir pažengusiųjų zonos aiškiai suskirstytos, todėl vieni netrukdo kitiems. Vandenyje taip pat nėra jokių pavojų, išskyrus aštresnes kriaukles, dė to rekomenduojame turėti specialią avalynę.

Vietoje galėsite išsinuomoti visą reikalingą jėgos aitvarų inventorių. Dar didesniam patogumui yra restoranas, dušai, įrangos saugykla, masažinė ir daugybė kitų veiklų.

Pasaulinius standartus atitinkanti mokykla

Visi „WindTrain“ instruktoriai yra išsilaikę IKO instruktoriaus kvalifikacijas ir dirba pagal tarptautinę metodiką, kuri yra nuolat atnaujinama, saugi ir padeda mokiniui pasiekti maksimalų progresą per trumpiausią laiką. Visi praėjusieji mokymų kursą gauna tai patvirtinantį sertifikatą, kuris galioja visame pasaulyje.

Taip pat norintiems prasiblaškyti ir pakeisti vietą organizuojamos vienos dienos išvykos laivu į negyvenamą salą, kurioje yra idealios sąlygos patobulinti įgūdžius. Dienomis, kai nėra vėjo, taip pat organizuojamos išvykos laivu į jūrą, pavyzdžiui, pasiplaukioti su delfinais.

Kodėl geriau su mumis?

Pamokos pradedantiesiems ir pažengusiems

Įrangos nuoma

Visi instruktoriai sertifikuoti

Įrangos saugykla

Budintys gelbėtojai

Dirbame jau 10 metų

Didelė ir draugiška bendruomenė

Patarimai apie magiškas vietines vietas

Kontaktai:

Rašykite info@windtrain.lt arba Facebook
Arba skambinkite +37060419067 (tik WhatsApp/Viber)

D.U.K

Ar reikia turėti savo hidrokostiumą?

Mokymo metu suteikiama visa reikiama įranga: hidrokostiumas, šalmas, liemenė, aitvaras, lenta ir kita.

Ar galiu su savimi pasiimti nekaituojančius draugus ar šeimą?

Tikrai taip! Mūsų mokyklos yra įsikūrusios vietose, kur nekaituojantys žmonės tikrai ras ką aktyviai nuveikti ar tiesiog papoilsiauti. Didžioji dauguma WT kelionių yra į šiltus kraštus, kur Jūsų šeima galės ilsėtis prie baseino, skaniai valgyti ar keliauti į įvairias ekskursijas.
Nepamirškime, kad visuomet parekomenduosime skanaus maisto vietelių, o aplink rasite daug draugiškų žmonių.
Pamokas vedame pradinukams, taip pat darome ir užsiėmimus pažengusiems – baziniai triukai, posukiai ir pan., taigi tikime, kad Jūsų draugai ar šeima, pamatę kaip tai smagu, irgi užsinorės išmėginti jėgos aitvarų sportą.

Ar bus ką veikti, jei nepūs vėjas?

Per dešimt metų patirties išrinkome geriausias ir patraukliausias vietas, kurios ne tik tinkamos mokytis jėgos aitvarų sporto, bet ir pilnos įvairių veiklų. Kelionėse Jus tikrai lepins skanus maistas ir puikūs vakarėliai. Daugumoje iš šių vietų apstu ir kitų aktyvių veiklų, taigi jei vėjas keleta dienų nepūs, Jūs tikrai nenuobodžiausite.

Ką man reikia atsivežti ar kažkaip kitaip pasiruošti kaitavimo pamokoms?

Užteks rankšluoščio ir šypsenos! Windtrain suteiks visą reikiamą irangą kaitavimo pamokoms.

Ar reikalingas kažkoks specialus pasirengimas norint pradėti kaituoti?

Tikrai ne. Jėgos aitvarų sportas yra skirtas visiems. Jį gali sportuoti vaikai, o ir veteranams jokio limito nėra.

Ar kelionės metu pūs, kiek ir kokius aitvarus pasiimti?

Vėjo Egipte yra visuomet. Ne veltui ši vieta vadinama vėjo rojumi. Statistiškai pučia 6-15 m/s vėjas, taigi patariame turėti ir didelį ir mažą jėgos aitvarą. Jei kelionės metu pritrūksite įrangos, visuomet galėsime pasiūlyti nuomą.

Ar oraginizuojate pilną kelionės pakeltą?

Taip! Pasirūpiname viskuo: kelione, apsigyvenimu ir, žinoma, jėgos aitvarų pamokomis bei kitomis pramogomis. Tačiau jei norite keliauti savrankiškai, visuomet padėsime kuo galėsime.

Registracija