fbpx
hero alt

Įmonėms

Registracija

Apie ,,Windtrain" galiu pasakyti tik pačius geriausius atsiliepimus. Tai - profesionalų komanda, gyvenanti kaitavimu, bei beprotiškai mylinti tai, ką daro. Jeigu jaučiate, kad atėjo laikas gyvenimą paįvairinti nauju pomėgiu, tapsiančiu neatskiriama laisvalaikio ar net gyvenimo dalimi, ,,Windtrain" kolektyvas yra tie žmonės, kurie kaitavimu jus ir jūsų kolektyvą „užkrės“ labai greitai. Tai padarys labai profesionaliai, viskas bus išpildyta iki detalių. Su jais viskas tampa paprasta ir aišku, bet tuo pačiu - jie geba sukurti ypatingą nuotykio atmosferą. Rekomenduoju visiems, kam reikia adrenalino, nuotykių ar tiesiog gero laiko su savo srities geriausiais.

Evaldas Inčikas, UAB VSGA generalinis direkotrius

Smagu, lengva ir tuo pačiu profesionalu. Net skeptiškiausiai nusiteikę keliauninkai grįžta laimingi. Kelionėje visi įeina į kitą dažnį ir būna ,,čia ir dabar”. Gali atrodyti per paprasta. Nes tik dėl to, kad įdomių aktyvaus laisvalaikio kelionių organizavime jie kieti. Pritaikys prie keliauninko, sudomins ir neperspaus. Kai žmonės myli savo veiklą - rezultatai akivaizdūs. Kaitavimas - jų gyvenimas, kuriuo jie nuoširdžiai pasidalina. O Edgaras yra gyvybės šaltinis, ačiū jam.

Simas Juškevičius, Svydžio įmonių grupės vadovas

Organizuojame komandos subūrimo veiklas, vadinamuosius team building’us, kurių tikslas – sustiprinti bei suvienyti komandą, lavinti drąsą bei pasitikėjimą savimi. Taip pat padėti susidraugauti su vėjo ir bangų stichijomis bei, žinoma, smagiai ir neužmirštamai praleisti laiką su kolegomis.

Siūlome Jums daug įvairių renginių variantų prie Kuršių marių, prie jūros, Egipte ar Turkijoje. O galbūt norite savo kolektyvą išsivežti į saulėtąją Braziliją, Keniją ar Pietų Afrikos Respubliką? Visais organizaciniais rūpesčiais pasirūpinsime mes, Jums liks tik atsipalaiduoti ir gerai leisti laiką.

O galbūt norite su savo VIP partneriais susitikti kitokioje aplinkoje? Pavyzdžiui, prabangioje jachtoje, plaukiant aplink negyvenamas salas ar mokantis įvairių drąsių triukų legendinėse Brazilijos jėgos aitvarų lagūnose?

Registracija