fbpx

El Gouna

Egiptas

Per dešimt „WindTrain“ veiklos metų išbandėme ir atrinkome geriausias bei patraukliausias vietas mokytis jėgos aitvarų sporto. Esame pirmoji ir kol kas vienintelė IKO (International Kiteboarding Organization) tarptautinį sertifikatą turinti keliaujanti jėgos aitvarų mokykla pasaulyje. Toks statusas reiškia galimybę jėgos aitvarų sporto subtilybių mokyti skirtingose pasaulio vietose ištisus metus.

Ruoškitės į modernų kaitavimo kurortą – El Gouną

25 km į šiaurę nuo Hurgados glūdintis unikalus ir modernus kurortas El Gouna buvo suprojektuotas žymaus architekto išskirtiniam poilsiui Egipte.

Platus vandens sporto veiklų pasirinkimas yra tarsi šio kurorto vizitinė kortelė. Be to, ne mažiau nuveikti galima ir sausumoje. Ypač populiarus jodinėjimas žirgais dykumoje arba jėgų išbandymas profesionaliame golfo aikštyne. Taip pat El Gounoje gausu restoranų, kavinių, barų ir naktinių klubų, siūlančių europietiško lygio aptarnavimą.

Jūsų patogumui visą jėgos aitvarų sportui reikalingą inventorių galėsite išsinuomoti vietoje. Galima rinktis iš paprastų ir lengvai valdomų aitvarų pradedantiesiems, taip pat freestyle’ui tinkamus C formos aitvarų pažengusiems. Esant silpnesniam vėjui, galime pasiūlyti didesnius aitvarus, todėl neteks švaistyti atostogų laiko veltui laukiant tobulo vėjo.

Pradedantiems ir pažengusiems

El Gouna pasižymi pastoviu vėju, seklia pakrante ir patogia infrastruktūra, tad ne veltui čia buvo įkurta pati pirmoji sezoninė „WindTrain“ jėgos aitvarų mokykla.

Visi „WindTrain“ instruktoriai yra išsilaikę IKO instruktoriaus kvalifikacijas ir dirba pagal tarptautinę metodiką, kuri yra nuolat atnaujinama, saugi ir padeda mokiniui pasiekti maksimalų progresą per trumpiausią laiką. Visi praėjusieji mokymų kursą gauna tai patvirtinantį sertifikatą, kuris galioja visame pasaulyje.

El Gounoje ras ką veikti ne tik pradedantieji, bet ir pažengę kaituotojai. Čia organizuojamos progreso stovyklos su Laurynu Juodeška. Jų metu kiekvienas, kuris yra nebe naujokas jėgos aitvarų sporte, galės išmokti naujų triukų, šuolių, o galbūt net ir sudėtingesnių elementų. Taip pat rengiamos dienos išvykos laivu į negyvenamą salą Raudonoje jūroje, apie kurią skando legendos dėl ją supančio lygaus vandens paviršiaus, ypač tinkamo tobulėjimui.

Apie vietovę

El Gounai būdinga vėjo kryptis – pastovi šoninė į krantą, todėl niekuomet nepritrūksite vietos ant vandens. Mokymosi ir pažengusiųjų zonos aiškiai suskirstytos, todėl vieni netrukdo kitiems. Vandenyje taip pat nėra jokių pavojų, išskyrus aštresnes kriaukles, dė to rekomenduojame turėti specialią avalynę.

Vietoje galėsite išsinuomoti visą reikalingą jėgos aitvarų inventorių. Dar didesniam patogumui yra restoranas, dušai, įrangos saugykla, masažinė ir daugybė kitų veiklų.

Be tobulų sąlygų kaitavimui El Gounoje rasite golfo aikštyną, žaliuojančius parkus, vingiuotas gatves, zonas pėstiesiems, Italijos stiliaus architektūrą ir po miestą besidriekiančius vandens kanalus. Ne veltui El Gouna yra dar vadinama Egipto Venecija.

Norintys atsipalaiduoti ir pasilepinti galės tai padaryti aukšto lygio SPA centruose, kurių netrūksta El Gounoje. Visa tai – tam, kad išskirtinėje aplinkoje galėtumėte mėgautis europietišku poilsiu Raudonosios jūros pakrantėje.

Kainos

Atvykstate be inventoriaus? Jokių problemų! Kartu su partneriais pasiūlysime visko, ko prireiks pamokoms arba individualiai sesijai.

Įrangos nuoma

Siūlome jėgos aitvarus, kaitavimo lentas ir kitą kokybišką inventorių nuomai. Naudodamiesi plačiu mūsų įrangos asortimentu galėsite išbandyti įvairiausius aitvarus ir lentas.

Į pamokos kainą įeina:

  • mokymų kursas su IKO licencijuotu instruktoriumi
  • kurso metu reikalingos įrangos nuoma
  • IKO kurso baigimo pažymėjimas
  • galimybė naudotis kaitavimo stoties infrastruktūra
IndivuidualusGrupėje
Pradedančiojo (IKO 1-2)465 Eur (6 val) 400 Eur (8 val)
Pradedančiojo (IKO 1-2) + 2 dienos nuomos600 Eur (6 val + nuoma) 540 Eur (8 val + nuoma)
Individualus kursas su savo įranga220 Eur (4 val)155 Eur (4 val)
Individualus kursas su įrangos nuoma330 Eur (4 val)220 Eur (4 val)

Kodėl geriau su mumis?

Pamokos pradedantiesiems ir pažengusiems

Įrangos nuoma

Visi instruktoriai sertifikuoti

Įrangos saugykla

Budintys gelbėtojai

Dirbame jau 10 metų

Didelė ir draugiška bendruomenė

Patarimai apie magiškas vietines vietas

Svarbu!

Įrangą savarankiškai nuomotis gali tik kaituotojai, turintys bent 2 IKO lygio kortelę. Jei jos neturite, tuomet „WindTrain“ instruktorius įvertins Jūsų įgūdžius ir priims sprendimą. Ši sistema sukurta siekiant užtikrinti tiek pačių klientų saugumą, tiek tinkamą inventoriaus naudojimą. Visa įranga yra nuomojama asmeniškai, todėl klientas yra atsakingas už jos būklę grąžinimo metu ir turi atlyginti už pažeidimus, jei tokių atsiranda.

D.U.K

Ar reikia turėti savo hidrokostiumą?

Mokymo metu suteikiama visa reikiama įranga: hidrokostiumas, šalmas, liemenė, aitvaras, lenta ir kita.

Ar jei į kelionę pasiimsiu šeimą, jiems bus ką veikti kol aš kaituosiu?

Taip! Didžioji dauguma WT kelionių yra į šiltus kraštus, kur jūsų šeima galės ilsėtis prie baseino, skaniai valgyti ar keliauti į įvairias ekskursijas.

Ar gali į kelionę vykti nekaituojantis žmogus?

Tikrai taip! Vietovė – nuostabiai tinka ir paprastoms atostogoms: skanus maistas, draugiški žmonės. Tačiau ar matydami kaip smagiai Jūsų draugai leidžia laiką vandenyje neapsigalvosite? 🙂 Pamokas vedame pradinukams, bet taip pat darome ir užsiėmimus pažengusiems – baziniai triukai, posukiai ir pan.

Ar bus ką veikti, jei nepūs vėjas?

Per dešimt metų patirties išrinkome geriausias ir patraukliausias vietas, kurios ne tik tinkamos mokytis jėgos aitvarų sporto, bet ir pilnos įvairių veiklų. Kelionėse Jus tikrai lepins skanus maistas ir puikūs vakarėliai. Daugumoje iš šių vietų apstu ir kitų aktyvių veiklų, taigi jei vėjas keleta dienų nepūs, Jūs tikrai nenuobodžiausite.

Ką man reikia atsivežti ar kažkaip kitaip pasiruošti kaitavimo pamokoms?

Užteks rankšluoščio ir šypsenos! Windtrain suteiks visą reikiamą irangą kaitavimo pamokoms.

Ar reikalingas kažkoks specialus pasirengimas norint pradėti kaituoti?

Tikrai ne. Jėgos aitvarų sportas yra skirtas visiems. Jį gali sportuoti vaikai, o ir veteranams jokio limito nėra.

Ar kelionės metu pūs, kiek ir kokius aitvarus pasiimti?

Vėjo Egipte yra visuomet. Ne veltui ši vieta vadinama vėjo rojumi. Statistiškai pučia 6-15 m/s vėjas, taigi patariame turėti ir didelį ir mažą jėgos aitvarą. Jei kelionės metu pritrūksite įrangos, visuomet galėsime pasiūlyti nuomą.

Registracija