fbpx

Akyaka

Turkija

Per dešimt „WindTrain“ veiklos metų išbandėme ir atrinkome geriausias bei patraukliausias vietas mokytis jėgos aitvarų sporto. Esame pirmoji ir kol kas vienintelė IKO (International Kiteboarding Organization) tarptautinį sertifikatą turinti keliaujanti jėgos aitvarų mokykla pasaulyje. Toks statusas reiškia galimybę jėgos aitvarų sporto subtilybių mokyti skirtingose pasaulio vietose ištisus metus.

Pakuokitės lagaminą į kaitavimo rojų – Akyaką

Tarp žaliuojančių kalnų, Egėjo jūros pakrantėje, bet be šurmulio ir turistų minių. Sveiki atvykę į Akyaką Turkijoje! Tai – neabejotinai viena geriausių vietų pasaulyje, kurioje galima mokytis kaituoti ir tobulinti savo įgūdžius. Čia ne tik pravėdinsite galvą su jėgos aitvaru rankose, bet ir atsikvėpsite nuo miesto šurmulio.

Akyaka – Gokovos įlankoje įsikūręs, tik kiek daugiau nei du tūkstančius gyventojų turintis pajūrio miestelis. Čia propaguojamas lėtas gyvenimo būdas, tad galėsite ne tik aktyviai leisti laiką ant vandens, bet ir toli nuo namų ramiai atsipūsti nuo kasdienybės bei pažinti visiškai kitokį Turkijos veidą.

Jūsų patogumui visą jėgos aitvarų sportui reikalingą inventorių galėsite išsinuomoti vietoje. Galima rinktis iš paprastų ir lengvai valdomų aitvarų pradedantiesiems, taip pat freestyle’ui tinkamus C formos aitvarų pažengusiems. Esant silpnesniam vėjui, galime pasiūlyti didesnius aitvarus, todėl neteks švaistyti atostogų laiko veltui laukiant tobulo vėjo.

Pradedantiems ir pažengusiems

Sąlygos mokytis jėgos aitvarų sporto Akyakoje – idealios. Vėjas „įsijungia“ laikrodžio tikslumu 12 val., o „išsijungia“ darbo dienos pabaigoje, kad visi turėtų laiko pailsėti prieš sekančią dieną. Pastovus vėjas ir profesionalūs „WindTrain“ instruktoriai – viskas, ko reikia, norint vos vienos kelionės prisijaukinti jėgos aitvarą ir vėją.

Visi „WindTrain“ instruktoriai yra išsilaikę IKO instruktoriaus kvalifikacijas ir dirba pagal tarptautinę metodiką, kuri yra nuolat atnaujinama, saugi ir padeda mokiniui pasiekti maksimalų progresą per trumpiausią laiką. Visi mokiniai, praėję kursą, gauna tai patvirtinantį sertifikatą, kuris galioja visame pasaulyje.

Akyakoje ras ką veikti ne tik pradedantieji, bet ir pažengę kaituotojai. Čia organizuojamos progreso stovyklos su daugkartiniu Lietuvos čempionu Laurynu Juodeška, taip pat tokiais pasaulinio lygio treneriais kaip Marek Rowinski, Fabio Ingrosso ir kitais, kurie treniruoja šių dienų pasaulio čempionus ir kylančius atletus. Progreso stovyklų metu kiekvienas, kuris yra nebe naujokas jėgos aitvarų sporte, galės iš pačių geriausiųjų išmokti naujų triukų, šuolių, o galbūt net ir sudėtingesnių elementų.

Apie vietovę

Žaliuojančiame slėnyje įsispraudusiai Akyakos įlankai būdingi pastovūs terminiai vėjai. Įprastai 6-9 m/s vėjas pradeda pūsti 11-12 val. dienos, o juo mėgautis galima iki pat saulėlydžio.

Vidutinė oro temperatūra liepą ir rugpjūtį siekia 32 laipsnius, o rugsėjį ir spalį laikosi ties 30 laipsnių. Įlankoje driekiasi ilga, plati ir sekli pakrantė, aplink kurią nėra aukštų pastatų ar medžių. Per Akyakos miestelį į jūrą įteka net septynios upės, tad vanduo čia – ypač skaidrus ir gėlas.

Kainos

Atvykstate be inventoriaus? Jokių problemų! Kartu su partneriais pasiūlysime visko, ko prireiks pamokoms arba individualiai sesijai.

Įrangos nuoma

Siūlome jėgos aitvarus, kaitavimo lentas ir kitą kokybišką inventorių nuomai. Naudodamiesi plačiu mūsų įrangos asortimentu galėsite išbandyti įvairiausius aitvarus ir lentas.

Į pamokos kainą įeina:

  • mokymų kursas su IKO licencijuotu instruktoriumi
  • kurso metu reikalingos įrangos nuoma
  • IKO kurso baigimo pažymėjimas
  • galimybė naudotis kaitavimo stoties infrastruktūra
IndivuidualusGrupėje
Pradedančiojo (IKO 1-2)465 Eur (6 val) 400 Eur (8 val)
Pradedančiojo (IKO 1-2) + 2 dienos nuomos600 Eur (6 val + nuoma) 540 Eur (8 val + nuoma)
Individualus kursas su savo įranga220 Eur (4 val)155 Eur (4 val)
Individualus kursas su įrangos nuoma330 Eur (4 val) 220 Eur (4 val)

Kodėl geriau su mumis?

Pamokos pradedantiesiems ir pažengusiems

Įrangos nuoma

Visi instruktoriai sertifikuoti

Įrangos saugykla

Dirbame jau 10 metų

Didelė ir draugiška bendruomenė

Patarimai apie magiškas vietines vietas

Svarbu!

Įrangą savarankiškai nuomotis gali tik kaituotojai, turintys bent 2 IKO lygio kortelę. Jei jos neturite, tuomet „WindTrain“ instruktorius įvertins Jūsų įgūdžius ir priims sprendimą. Ši sistema sukurta siekiant užtikrinti tiek pačių klientų saugumą, tiek tinkamą inventoriaus naudojimą. Visa įranga yra nuomojama asmeniškai, todėl klientas yra atsakingas už jos būklę grąžinimo metu ir turi atlyginti už pažeidimus, jei tokių atsiranda.

D.U.K

Ar galiu su savimi pasiimti nekaituojančius draugus ar šeimą?

Tikrai taip! Mūsų mokyklos yra įsikūrusios vietose, kur nekaituojantys žmonės tikrai ras ką aktyviai nuveikti ar tiesiog papoilsiauti. Didžioji dauguma WT kelionių yra į šiltus kraštus, kur Jūsų šeima galės ilsėtis prie baseino, skaniai valgyti ar keliauti į įvairias ekskursijas.
Nepamirškime, kad visuomet parekomenduosime skanaus maisto vietelių, o aplink rasite daug draugiškų žmonių.
Pamokas vedame pradinukams, taip pat darome ir užsiėmimus pažengusiems – baziniai triukai, posukiai ir pan., taigi tikime, kad Jūsų draugai ar šeima, pamatę kaip tai smagu, irgi užsinorės išmėginti jėgos aitvarų sportą.

Ką man reikia atsivežti ar kažkaip kitaip pasiruošti kaitavimo pamokoms?

Užteks rankšluoščio ir šypsenos! Windtrain suteiks visą reikiamą irangą kaitavimo pamokoms.

Ar reikalingas kažkoks specialus pasirengimas norint pradėti kaituoti?

Tikrai ne. Jėgos aitvarų sportas yra skirtas visiems. Jį gali sportuoti vaikai, o ir veteranams jokio limito nėra.

Ar bus ką veikti, jei nepūs vėjas?

Per dešimt metų patirties išrinkome geriausias ir patraukliausias vietas, kurios ne tik tinkamos mokytis jėgos aitvarų sporto, bet ir pilnos įvairių veiklų. Kelionėse Jus tikrai lepins skanus maistas ir puikūs vakarėliai. Daugumoje iš šių vietų apstu ir kitų aktyvių veiklų, taigi jei vėjas keleta dienų nepūs, Jūs tikrai nenuobodžiausite.

Ar oraginizuojate pilną kelionės pakeltą?

Taip! Pasirūpiname viskuo: kelione, apsigyvenimu ir, žinoma, jėgos aitvarų pamokomis bei kitomis pramogomis. Tačiau jei norite keliauti savrankiškai, visuomet padėsime kuo galėsime.

Registracija