fbpx

Kintai

Per dešimt „WindTrain“ veiklos metų išbandėme ir atrinkome geriausias bei patraukliausias vietas mokytis jėgos aitvarų sporto. Esame pirmoji ir kol kas vienintelė IKO (International Kiteboarding Organization) tarptautinį sertifikatą turinti keliaujanti jėgos aitvarų mokykla pasaulyje. Toks statusas reiškia galimybę jėgos aitvarų sporto subtilybių mokyti skirtingose pasaulio vietose ištisus metus.

Kintai Kintukai – vieta, kur viskas prasidėjo

Daugiau nei prieš dešimtmetį „WindTrain“ bendražygis ir „Kintų kaitų klubo“ įkūrėjas Laurynas Juodeška vienas pirmųjų išsilaikė IKO instruktoriaus licenciją ir persikraustė gyventi arčiau marių, į Kintus. Čia esančioje didelėje sodyboje įrengė porą namelių ir pradėjo mokyti savo draugus jėgos aitvarų sporto. Nuo 2009 m. sodyba, joje susiburiantys jėgos aitvarų sporto entuziastai ir pats Laurynas sparčiai augo ir tobulėjo. Šiuo metu Kintai yra didžiausia Lietuvoje jėgos aitvarų mokykla su nuolat dirbančiais 20 profesionalių IKO sertifikuotų instruktorių ir vieninteliu egzaminatoriumi Baltijos šalių regione – Laurynu – priešakyje.

Visą jėgos aitvarų sportui reikalingą inventorių galėsite išsinuomoti ir pasikonsultuoti „Kintų kaitų klube“. Taip pat čia veikiančioje parduotuvėje galėsite įsigyti pasaulyje pripažintų prekių ženklų įrangos, aprangos ir kitų aksesuarų.

Aktyviai visur

Kintuose rasite ne tik viską, ko reikia tiek pradedantiems, tiek jau įgudusiems kaituotojams, bet ir daug daugiau. Jėgos aitvarai, buriniai katamaranai, irklentės, dviračiai, paplūdimio tenisas, tinklinis, daug vėjo, įvairios stovyklos ir, žinoma, autentiškas Kuršių nerijos gamtos grožis ir jokio streso. Taigi, pažadam, jog nenuobodu bus ne tik vandenyje, bet ir krante – tiek atvykusiems mokytis jėgos aitvarų sporto, tiek juos lydintiems ir pasiliekantiems ant kranto.

Apie vietovę

Kintai – labai unikali vieta, esanti pakeliui į žymųjį Ventės rago švyturį. Čia likusios Mažosios Lietuvos širdis – lietuvybės lizdelis, išsiskiriantis gražiomis tradicijomis ir be galo šiltais vietiniais žmonėmis. Negalima užmiršti ir unikalios gamtos, mėgstamos net tokių retenybių kaip jūriniai ereliai, o anapus marių atsiverianti Negyvųjų kopų panorama nepalieka abejingų. Nuo sodybos iki jėgos aitvarų stoties – vos 15 min. pėsčiomis arba 5 min. dviračiu. Žinoma, galite naudotis ir automibiliu, bet ar norėsite praleisti progą pakeliui paskanauti pačių skaniausių pasaulyje ką tik iškeptų kanelių?

Kainos

Atvykstate be inventoriaus? Jokių problemų! Kartu su partneriais Kintų kaitų klube pasiūlysime visko, ko prireiks pamokoms arba individualiai sesijai.

Įrangos nuoma

Siūlome jėgos aitvarus, kaitavimo lentas ir kitą kokybišką inventorių nuomai. Naudodamiesi plačiu mūsų įrangos asortimentu galėsite išbandyti įvairiausius aitvarus ir lentas.

Į pamokos kainą įeina:

  • mokymų kursas su IKO licencijuotu instruktoriumi
  • kurso metu reikalingos įrangos nuoma
  • IKO kurso baigimo pažymėjimas
  • galimybė naudotis kaitavimo stoties infrastruktūra
IndivuidualusGrupėje
Pradedančiojo (IKO 1-2)465 Eur (6 val) 400 (8 val)
Pradedančiojo (IKO 1-2) + 2 dienos nuomos600 Eur (6 val + nuoma) 540 Eur (8 val + nuoma)
Individualus kursas su savo įranga220 Eur (4 val)155 Eur (4 val)
Individualus kursas su įrangos nuoma330 Eur (4 val) 220 (4 val)

Kodėl verta rinktis mus?

Pamokos pradedantiesiems ir pažengusiems

Įrangos nuoma

Visi instruktoriai sertifikuoti

Įrangos saugykla

Budintys gelbėtojai

Dirbame jau 10 metų

Didelė ir draugiška bendruomenė

Patarimai apie magiškas vietines vietas

Svarbu!

Įrangą savarankiškai nuomotis gali tik kaituotojai, turintys bent 2 IKO lygio kortelę. Jei jos neturite, tuomet „WindTrain“ instruktorius įvertins Jūsų įgūdžius ir priims sprendimą. Ši sistema sukurta siekiant užtikrinti tiek pačių klientų saugumą, tiek tinkamą inventoriaus naudojimą. Visa įranga yra nuomojama asmeniškai, todėl klientas yra atsakingas už jos būklę grąžinimo metu ir turi atlyginti už pažeidimus, jei tokių atsiranda.

D.U.K

Ar reikia turėti savo hidrokostiumą?

Mokymo metu suteikiama visa reikiama įranga: hidrokostiumas, šalmas, liemenė, aitvaras, lenta ir kita.

Ar bus kur pavalgyti?

Kintuose yra pora vietų, kur galite pavalgyti ir užkasti.

Jei gyvensite sodybos nameliuose – juose rasite virtuvėles, kuriose galėsite gamintis. Dvi nedidelės parduotuvėlės tiesiog – už kampo.

Ar bus dušai?

Taip, po užsiėmimų galėsite nueiti į sodyboje esančius dušus.

Ar galiu pasiimti šeimą?

Kintai yra patrauklūs tiek aktyviam, tiek pasyviam poilsiautojui, tad drąsiai vykite su visa šeima.

Ar bus ką veikti, jei nepūs vėjas?

Taip – Jūsų laukia tinklinis, irklentės, katamaranai ir dar daug visko.

Ar vakare yra kur pajudėti?

Kintai yra ramus miestelis, tad veiksmo po vidurnakčio čia nedaug. Tačiau visuomet šiokio tokio judesio galima rasti netoliese esančioje Svencelėje ar nulėkti iki Klaipėdos.

Registracija