fbpx

Monciškės

Per dešimt „WindTrain“ veiklos metų išbandėme ir atrinkome geriausias bei patraukliausias vietas mokytis jėgos aitvarų sporto. Esame pirmoji ir kol kas vienintelė IKO (International Kiteboarding Organization) tarptautinį sertifikatą turinti keliaujanti jėgos aitvarų mokykla pasaulyje. Toks statusas reiškia galimybę jėgos aitvarų sporto subtilybių mokyti skirtingose pasaulio vietose ištisus metus.

Sveiki atvykę į Monciškes – „JūraSpot“ ir „WindTrain“ namus Lietuvoje

Toliau nuo nuobodulio, arčiau naujų patirčių, prie pat jūros, bet toli nuo kurortinio triukšmo, nuostabios pajūrio gamtos apsuptyje. Tai – Monciškės. Ne veltui šią vietą vadiname savo namais Lietuvoje – čia puikios sąlygos mokytis kaituoti Baltijos jūroje.

Tarptautinę IKO kvalifikaciją turintys instruktoriai prisijaukinti pajūrio vėją padės tiek pradedantiesiems, tiek ir gerokai pažengusiems. Niekada nevėlu pradėti, niekada nevėlu tobulėti – mes tuo tvirtai tikime, todėl į vasaros nuotykius kviečiame visus: tiek naujokus, tiek patyrusius.

Visą jėgos aitvarų sportui reikalingą inventorių galėsite išsinuomoti „JūraSpot“ įsikūrusioje parduotuvėje. Taip pat vietoje rasite ir pasaulyje pripažintų prekių ženklų įrangos, aprangos ir kitų aksesuarų.

Aktyviai visur

Monciškėse rasite ne tik viską, ko reikia tiek pradedantiems, tiek jau įgudusiems kaituotojams, bet ir daug daugiau. Jėgos aitvarai, irklentės, riedlentės, dviračiai, paplūdimio tenisas, tinklinis ir kitos aktyvios veiklos, daug gamtos ir jokio streso – tai, ką rasite Monciškėse. Veiklų netrūksta nei vandenyje, nei ant kranto, tad ką veikti bus tiek atvykusiems mokytis kaituoti, tiek atvažiavusiems su jais palaikyti kompaniją.

Apie vietovę

Monciškių kaimas yra išsidėstęs istorinėje kuršių žemėje, todėl autentiškumas, papildytas komfortiškais dabarties elementais, juntamas kiekviename žingsnyje.

Kaip ir kadaise čia karaliavę žvejai, mes taip pat kiekvieną dieną pradedame ir baigiame su jūra. O nuo jos iki namų – tik per kopą. Įsikurti galėsite autentiškuose kuršių krašto achitektūros ir unikalios pajūrio gamtos įkvėptuose „JūraSpot“ boutique apartamentuose su visais patogumais.

Kainos

Atvykstate be inventoriaus? Jokių problemų! Kartu su partneriais JūraSpot pasiūlysime visko, ko prireiks pamokoms arba individualiai sesijai.

Įrangos nuoma

Siūlome jėgos aitvarus, kaitavimo lentas ir kitą kokybišką inventorių nuomai. Naudodamiesi plačiu mūsų įrangos asortimentu galėsite išbandyti įvairiausius aitvarus ir lentas.

Į pamokos kainą įeina:

  • mokymų kursas su IKO licencijuotu instruktoriumi
  • kurso metu reikalingos įrangos nuoma
  • IKO kurso baigimo pažymėjimas
  • galimybė naudotis kaitavimo stoties infrastruktūra
IndivuidualusGrupėje
Pradedančiojo (IKO 1-2)465 Eur (6 val) 400 Eur (8 val)
Pradedančiojo (IKO 1-2) + 2 dienos nuomos 600 Eur (6 val + nuoma) 540 Eur (8 val + nuoma)
Individualus kursas su savo įranga220 Eur (4 val) 155 Eur (4 val)
Individualus kursas su įrangos nuoma330 Eur (4 val) 220 Eur (4 val)

Kodėl verta rinktis mus?

Pamokos pradedantiesiems ir pažengusiems

Įrangos nuoma

Visi instruktoriai sertifikuoti

Įrangos saugykla

Dirbame jau 10 metų

Didelė ir draugiška bendruomenė

Patarimai apie magiškas vietines vietas

Svarbu!

Įrangą savarankiškai nuomotis gali tik kaituotojai, turintys bent 2 IKO lygio kortelę. Jei jos neturite, tuomet „WindTrain“ instruktorius įvertins Jūsų įgūdžius ir priims sprendimą. Ši sistema sukurta siekiant užtikrinti tiek pačių klientų saugumą, tiek tinkamą inventoriaus naudojimą. Visa įranga yra nuomojama asmeniškai, todėl klientas yra atsakingas už jos būklę grąžinimo metu ir turi atlyginti už pažeidimus, jei tokių atsiranda.

D.U.K

Ar reikia turėti savo hidrokostiumą?

Mokymo metu suteikiama visa reikiama įranga: hidrokostiumas, šalmas, liemenė, aitvaras, lenta ir kita.

Ar bus kur pavalgyti?

Aplink mūsų mokyklą yra keli restoranai/kavinės.

Jei gyvensite mūsų apartamentuose – juose rasite virtuvėles, kuriose galėsite gamintis. Artimiausia parduotuvė – Šventojoje, prekybos centrai – Palangoje.

Ar bus dušai?

Taip, po užsiėmimų galėsite nueiti į mūsų stotyje esantį dušą.

Ar galiu pasiimti šeimą?

Monciškių paplūdimys yra tinkamas tiek aktyviam, tiek pasyviam poilsiautojui, tad drąsiai vykite su visa šeima.

Ar bus ką veikti, jei nepūs vėjas?

Taip – Jūsų laukia paplūdimio tenisas bei tinklinis, irklentės, elektriniai dviračiai, longboardai, bodyboardai ir dar daug visko.

Ar vakare yra kur pajudėti?

Monciškės yra ramus miestelis, tad veiksmo po vidurnakčio čia nedaug. Tačiau naktinis gyvenimas vasarą verda Palangoje, kur rasite Ražę, Opus 3 terasą, Kablio terasą. Visa tai – vos už 15 minučių kelio taksi.

Ar jūra tinka pradedantiesiems?

Tikrai taip, jūra yra tinkama vieta pradedantiems. Esant sudėtingoms sąlygoms jūroje organizuojame išvykas prie marių ir tęsiame mokslus ten.

Registracija