fbpx

Projektas

Įkvėpti judėti: atraskite ir išbandykite jėgos aitvarų sportą su „WindTrain“

Jėgos aitvarai – vasaros metu vis dažniau matomi Kuršių marių ar Baltijos jūros pakrantėse ir Lietuvos padangėse jau nebekelia nuostabos, nebent – susižavėjimą ir smalsumą išbandyti. Nuo pat savo veiklos pradžios „WindTrain“ turėjo tikslą didinti šio vėjo ir vandens sporto žinomumą Lietuvoje, o svarbiausia – sudaryti sąlygas jį išbandyti kuo daugiau žmonių. Tiesa, nors šis sportas daugelį žavi kaip aktyvaus laisvalaikio pramoga, tačiau retas kuris žino, kad tai – olimpinė sporto šaka, o ja užsiimti gali praktiškai bet kas – nuo vaikų iki senjorų ar turinčių negalią žmonių.

Šiuo metu „WindTrain“ įgyvendina projektą, bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, kurio tikslas – auginti ir populiarinti vandens aitvarų sportą kaip naują olimpinę sporto šaką pasaulyje ir Lietuvoje, suteikti galimybę visoms amžiaus ir socialinėms grupėms mokytis vėjo sporto ir lesiti laiką drauge, skatinti socialinį bei sportinį aktyvumą, sveikatingumą, aktyvų laisvalaiko praleidimą gryname ore, mažinti ribas tarp sveikųjų ir neįgaliųjų galimybių aktyviai ir sveikai leisti savo laisvalaikį.

Kai vyksta

Individualių arba grupinių veiklų metu projekto dalyviai susipažins su jėgos aitvarų sporto disciplina bendrai, išmoks pasiruošti įrangą, praeis saugumo instruktažą, turės simuliacines veiklas ant kranto ir t.t. Praktinių pamokų metu bus naudojamos racijos, kurios užtikrins nuolatinį kontakto palaikymą tarp instruktoriaus ir mokinio bei greitą tobulėjimą, galimybę jaustis saugiai ir užtikrintai vandenyje.

Kam skirtas

Projektas yra skirtas vaikams nuo 10 m., taip pat suaugusiems (18 –64 m.), įskaitant ir turinčius negalią asmenis, taip siekiant įrodyti, jog jėgos aitvarų sportas yra prieinamas absoliučiai visiems, nepriklausomai nuo jų gebėjimų ar fizinio pasirengimo. Visa reikalinga įranga, teoriniai bei praktiniai mokymai ir tarptautinę IKO kvalifikaciją turinčių instruktorių dėmesys jiems bus suteikiami visiškai nemokamai.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Nemokamų užsiėmimų skaičius yra ribotas. Daugiau informacijos info@windtrain.lt

D.U.K

Registracija