fbpx

Essaouira

Marokas

Apie kelionę

Spalvingasis Marokas – kryptis, kurią tiesiog privaloma atrasti ir patirti kiekvienam. Nuo imperatoriškojo Marakešo, žadą atimančių Atlaso kalnų grožio iki Atlanto vandenyno perlu vadinamo As Suvaira (Essaouira) kurorto, kuris savo pakrantėmis vilioja jėgos aitvarų ir bangų mėgėjus. Kiekviename žingsnyje jusite šio krašto autentiką, vietinių svetingumą, o nuostabi gamta ir šio krašto įvairiapusiškumas nepaliks abejingų.

Imperatoriškasis Marakešas pasitiks su šurmuliu ir kiek neįprastu gyvenimo tempu, tačiau visa tai suteikia šiam kultūrų katilui nepamainomo unikalumo. Čia tradicijos, skaičiuojančios tūkstantmečius, persipina su modernumu, o spalvų ir rytietiškų kvapų gausybė kaipmat įtraukia. Užteks trumpos viešnagės, kad pajaustumėte Maroko įvairiapusiškumą ir kitoniškumą.

Atlaso kalnai Marokui suteikia dar kitokį atspalvį. Čia galima grožėtis nepaprastais neaprėpiamų tolių vaizdais, sniegotomis kalnų viršūnėmis, žaliais plotais, kalnų kriokliais, uolomis ir visiškai atitrūkstant nuo civilizacijos. Kalnyne gyvenančios berbenų gentys – vietiniai, kurie svetingai sutinka žygeivius ir padeda pajusti gyvenimo kalnuose esmę. Pažintis su jais, viešnagė kelis šimtmečiais atgal laiku nukeliančiuose kaimeliuose, tradicijų pažinimas – vienas unikaliausių potyrių Maroke.

Nuo kalnų – tiesiai į Atlanto vandenyno skalaujamą pakrantę palei kurią išsidėstęs magiškasis As Suvaira (Essaouira) kurortas, dar vadinamas Vėjų miestu. Ypač vėjuota, turinti plačią ir gerai prižiūrėtą pakrantę ši vietovė yra tikras atradimas jėgos aitvarų entuziastams. Čia šurmulį keičia bangų ošimas, o lėtas vietinio gyvenimo tempas ir ore tvyranti ramybė išvalo mintis.

Kainos

Kelionės kaina

nuo 790 Eur

Įskaičiuota

 • Skrydžiai Vilnius–Ryga–Marakešas–Ryga–Vilnius;
 • Apgyvendinimas dviviečiame kambaryje su pusryčiais;
 • Pervežimai (įskaitant ir bagažą);
 • 2 surf pamokos (po 2 val.);
 • 1 kaitavimo pamoka arba progreso treniruotė;
 • „WindTrain” atstovas Maroke;
 • Agento pagalba visais administraciniais klausimais.

Neįskaičiuota

 • Įrangos laikymas spot’e (jei tokią turėsite) ~30 Eur/sav.;
 • Downwind’ai;
 • 2 arba 3 dienų žygis į kalnus (su maitinimu, nakvynėmis, nešikų ir gidų palyda);
 • Išvykos į kitus vietinius spot’us;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Surf, Kite, Repeat

Kiek tik aprėpia akys – smėliuoti paplūdimiai, jokių uolų ar akmenų – maždaug taip atrodo pakrantės Maroke. Tai yra tobula žiemos kryptis, siūlanti saulę, gerą vėją ir dar geresnį orą. Bangos čia taip pat vienos geriausių pasaulyje, dėl to Maroką yra ypač pamėgę bangų gaudytojai. Vėjas čia pučia praktiškai ištisus metus, dėl to sąlygos puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems, kuriems tobulėti padės patyrę instruktoriai. O downwind plaukimai ir saulėlydžiai – vieni neužmirštamiausių.

Skirtingiems potyriams

Pirmą kartą „WindTrain“ kelionių istorijoje žygis į kalnus derinamas su jėgos aitvarais. Dvi visiškai unikalios patirtys, kurios suteiks neišdildomų įspūdžių. Atlaso kalnyną pažinti padės vietinis gidas, kuris ne tik supažindins su vietinių genčių gyvenimu, bet ir parodys tokias unikalias vietas kaip Ait Benhadu miestelis, kuris yra įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą ir čia buvo filmuojami net kelių filmų epizodai. Iš kalnų – tiesiai į Atlanto bangų skalaujamą pakrantę, kuria neabejotinai gali pasigirti As Suvaira (Essaouira). Šio kurorto paplūdimiuose plevėsuojanti mėlyna vėliava sufleruoja, jog pakrantė yra prižiūrėta itin gerai, o vandens kokybė džiugina net įnoringiausius keliautojus. Be to, čia esančiame vietiniame žuvų turguje įsikūrusiuose restoranuose galima paskanauti ypač šviežios, ką tik sugautos žuvies.

Kontaktai:

Rašykite info@windtrain.lt arba Facebook
Arba skambinkite +37060419067 (tik WhatsApp/Viber)

D.U.K

Registracija