fbpx

Mokyklos

Apie ,,Windtrain" galiu pasakyti tik pačius geriausius atsiliepimus. Tai - profesionalų komanda, gyvenanti kaitavimu, bei beprotiškai mylinti tai, ką daro. Jeigu jaučiate, kad atėjo laikas gyvenimą paįvairinti nauju pomėgiu, tapsiančiu neatskiriama laisvalaikio ar net gyvenimo dalimi, ,,Windtrain" kolektyvas yra tie žmonės, kurie kaitavimu jus ir jūsų kolektyvą „užkrės“ labai greitai. Tai padarys labai profesionaliai, viskas bus išpildyta iki detalių. Su jais viskas tampa paprasta ir aišku, bet tuo pačiu - jie geba sukurti ypatingą nuotykio atmosferą. Rekomenduoju visiems, kam reikia adrenalino, nuotykių ar tiesiog gero laiko su savo srities geriausiais.

Evaldas Inčikas, UAB VSGA generalinis direkotrius

Smagu, lengva ir tuo pačiu profesionalu. Net skeptiškiausiai nusiteikę keliauninkai grįžta laimingi. Kelionėje visi įeina į kitą dažnį ir būna ,,čia ir dabar”. Gali atrodyti per paprasta. Nes tik dėl to, kad įdomių aktyvaus laisvalaikio kelionių organizavime jie kieti. Pritaikys prie keliauninko, sudomins ir neperspaus. Kai žmonės myli savo veiklą - rezultatai akivaizdūs. Kaitavimas - jų gyvenimas, kuriuo jie nuoširdžiai pasidalina. O Edgaras yra gyvybės šaltinis, ačiū jam.

Simas Juškevičius, Svydžio įmonių grupės vadovas

Edgaras ir jo komanda – tai kaip 5 žvaigždučių viešbutis, kaip važiavimas aukščiausios klasės „Bentley“, kaip šiltas mamos apkabinimas, kaip gruziniškas svetingumas ir kaip kitų dalykų, kurie gali būti vadinami geriausiais. Viskuo pasirūpinti, apgalvota į priekį ir nuolat stebinama emocijų kokteliu. Net nerekomenduoju, o reikalauju atrasti ir pažinti kaitavimą su „WindTrain“!

Kęstutis Bružas

Geriausias būdas neužmirštamai praleisti atostogas yra keliauti su „WindTrain“ komanda. Niekur kitur nemačiau tiek rūpesčio ir empatijos. Nuostabi ir nuoširdi komanda. Galite būti tikri, kad jūsų patirtys bus pačios geriausios: idealus oras, fantastiškos vietos, įkvepiantys žmonės ir motyvuojančios jėgos aitvarų pamokos. Ačiū komandai – jūs esate nuostabūs!

Panelė Simona

Negalėčiau net įsivaizduoti geresnio instruktoriaus savo pirmai jėgos aitvarų pamokai. Edgaras ir jo komanda buvo labai profesionalūs, kantrūs ir patyrę. Įsimylėjau šį sportą nuo pat pirmo prisilietimo.

Renata Petraitytė